- Materiale: Vannbasert
- Merke: Nuei
- Mengde ml: 100
- Duft/smak: Jordbær
*Frakt fra kun 59,- *Alltid diskret
Ute etter et naturlig og deilig glidemiddel med det lille ekstra? Med dette vannbaserte glidemiddelet fra Nuei får du et glidemiddel med både beroligende effekt, langvarig formel og søt jordbærsmak!
Opplev det ultimate glidemiddelet fra Nuei - en beroligende og forfriskende glede av et glidemiddel. Dette vannbaserte, veganske glidemiddelet er laget av naturlige ingredienser uten parabener, gluten eller sukker. Med sin silkemyke tekstur og eksklusive formel, gir det en langvarig og smørende effekt som vil overgå forventningene dine. Beriket med Aloe Vera, tilbyr det også en beroligende virkning på huden din. Uansett om du bruker det under samleie, med latekskondomer eller sexleketøy, passer dette glidemiddelet perfekt. Det er skapt for å gi deg økt glede og komfort, slik at du kan utforske intimitet uten bekymringer. Og når det kommer til oralsex, blir opplevelsen enda bedre - den friske jordbærsmaken tilfører en ekstra dimensjon som vil gi deg en uimotståelig nytelse. Nyt hvert øyeblikk med et glidemiddel som gir deg total tilfredsstillelse og en smakfull sensuell opplevelse.
Ingredienser: Aqua (Water), Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Aroma, Aloe Barbadensis Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Citrate, Citric Acid, Sodium Saccharine, Disodium EDTA.
Du har tidligere logget inn med en egen kondomeriet.no brukerkonto. Skriv inn passordet til denne brukerkontoen for å knytte den til Facebook-brukeren din.