- Farge: Rosa
- Materiale: Silikon
- Lengde cm: 21,5
- Vanntetthet: Badetett
- Merke: Vive
- Batteritype: Oppladbar
- Lydnivå: Moderat
- Vibrasjonsstyrke: Moderat
- Justeringsmuligheter: Trinnvis
*Frakt fra kun 59,- *Alltid diskret
Nyt kosestunden på soverommet med Tani rabbitvibrator fra Vive. Med unike fingerbevegelser og pulserende klitorisstimulator!
Tani fra Vive er en kraftig rabbitvibrator med unik fingerbevegelse og pulserende stimulator på klitorisdelen! Dette er leketøyet for deg som er glad i "kom her"-bevegelsen med fingrene og pulsering mot klitoris. Rabbitvibratoren kommer nemlig med tre individuelle motorer i hver del, som alle kan styres separat eller kombinert. Her kan du velge mellom å ha på kun fingerbevegelsene, kun vibrasjoner, kun pulseringene - eller alle tre! Tani har 10 ulike intensitetsnivåer på hver, så her er det en verden full av muligheter.
Vibratoren er laget i et høykvalitets silikonmateriale som både ser, føles og er superbra mot huden din. Den er i tillegg 100% vanntett, så du kan ta med nytelsen inn på baderommet om du ønsker det. Leketøyet lades enkelt opp med USB-lader og kommer også med én knapp som gjør at alle motorene blir satt på maks. Nærmer du deg klimaks? Trykk enkelt på denne knappen og nyt en intens og magisk orgasme!
👍👍
Elsker den, ble den nye favoritten
For en følelse!!
Jeg var litt skeptiske til å kjøpe denne siden det var lite omtale om den på nettet, og heller i gen på nettsidene til kondomeriet, men her er det noen som holder tilbake informasjon! Jeg elsker denne og den får meg til å komme på kort tid om jeg lar den..
Ikke helt overbevist
Har prøvd den kun én gang og kom dessverre ikke i mål. Littt for mange ting som skjedde på én gang og følte ikke at noen av funksjonene traff riktig. Veldig kraftig motor, det er bra, men den bråker noe infernalsk. Må prøve et par ganger til før jeg avskriver den helt.
Meh…
Denne sto nok ikke helt til forventningene. Opplevde at den var fryktelig stiv og uhåndterlig, og at klitorisvibratoren er for kort/sitter for tett på resten og lot seg ikke lett bøye ‘på pøass’. I tillegg så bråker den veldig, så det er ikke mulig å bruke denne i smug 😅